13.03.2012 17:03   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Дерматолог: лазерна корекція шрамів—дієвий метод

Дерматолог: лазерна корекція шрамів—дієвий метод

КИЇВ. 13 березня. АМН. Шрами і рубці можна безболісно прибрати за допомогою лазера. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив дерматолог однієї з провідних дерматологічних клінік столиці Ігор Сафонов.

"Лазерна шліфовка шрамів і рубців допоможе позбутися їх назавжди. Після процедури може виникати не сильні больові відчуття, схожі на сонячний опік, вони є досить слабкими. Ці дискомфортні відчуття зберігаються протягом 2-3 днів. Є й інші ефективні методи корекції давніх застарілих рубців – це хірургічне висічення з накладенням пластичного шва. Без попереднього огляду лікаря не можна призначати будь-який з цих методів", - розповів фахівець.

Експерт додав, що всі процедури лікування рубців проводяться під місцевою анестезією, тому больові відчуття під час них виключені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100