13.03.2012 19:02   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: жінки курців хворіють на серцеві захворювання на 30% частіше

Експерт: жінки курців хворіють на серцеві захворювання на 30% частіше

КИЇВ. 13 березня. АМН. Дослідження вчених показало, що дружини курців хворіють на серцево-судинні захворювання на 30% частіше, аніж інші. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.

"Проводилося дослідження, в рамках якого вчені аналізували стан здоров'я жінок, які не курили, а їхні чоловіки курили. Вони знаходилися в зоні пасивного куріння біля 8 годин в день. Виявилося, що у них на 30% більше захворювань на ішемічну хворобу серця та гострі серцеві захворювання, аніж у тих жінок, чоловіки яких не курили", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, вчені довели, що куріння зменшує розмір чоловічих гені талій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100