13.03.2012 17:30   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Аборти в Україні не заборонять - експерт

Аборти в Україні не заборонять - експерт

КИЇВ. 14 березня. АМН. Законопроект про повну заборону абортів в Україні навряд чи буде прийнятий. Про це в ексклюзивному коментарі АМН рас сказала Катерина Везелева, головний консультант комітету закордонних справ ВР.

"У жінки є тіло, це її справа - народжувати чи ні. Я не припускаю такого агресивного законопроекту. Не можна так категорично заявляти, не думаю, що у цього законопроекту є якесь майбутнє. Жінка має право сама розпоряджатися Своїм тілом. Особисто я скептично налаштована, болем того - агресивно ставлюся до такого законопроекту. Міжнародні громадські організації негативно на нього відреагують і законопроект не пройдет", - рас сказала К.Везелева.

Фахівець також підкреслила, що постулат «жінка повинна народжувати в будь-якому випадку» йде в першу чергу від церкви.

Як повідомляв АМН, один з парламентаріїв запропонував повністю заборонити аборти на законодавчому рівні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100