13.03.2012 20:01   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Багато людей втрачають сексуальний потяг – сексопатолог

Багато людей втрачають сексуальний потяг – сексопатолог

КИЇВ. 13 березня. АМН. Серед чоловіків і жінок, нажаль, спостерігається алібідомія - зникнення сексуального потягу. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний сексопатолог МОЗ України Ігор Горпінченко.

"Ми спостерігаємо сцени, коли здорових фізично людей не цікавить протилежна стать, і взагалі секс. Вони вважають, що сексуальна функція – це функція, якою можна знехтувати, виключити її взагалі, і від цього нічого поганого не трапиться. Такий стан може залежати від багатьох факторів. Перш за все, це психоемоційний стан людини. Дуже часто у людей виникає депресія, яку важко подолати", - розповів І. Горпінченко.

За словами сексопатолога, є випадки, коли рівень гормонів суттєво знижується. У такому випадку потрібно повністю обстежити людину, щоб встановити істинну причину зниження гормонального рівня і зникнення сексуального потягу.

Нагадаємо, найчастішим сексуальним розладом у жінок є аноргазмія.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100