13.03.2012 18:33   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: половина пластикових вікон небезпечні для життя

Експерт: половина пластикових вікон небезпечні для життя

КИЇВ. 13 березня. АМН. Половина пластикових вікон на українському ринку не відповідають вимогам безпеки. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив представник Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Єгор Фаренюк. 

"Ті конструкції вікон, які ми випробували з точки зору технічних характеристик, за всіма показниками не відповідають нормативним вимогам. Вони відповідають окремим параметрам, але не відповідають комплексним показникам. Серед них опір теплопередачі і показник, який безпосередньо впливає на безпеку - опір статичному навантаженню на відкинуту стулку. Половина вікон не відповідають нормативним вимогам по цьому параметру. Це означає, що вони небезпечні в експлуатації ", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, небезпечним для здоров'я може виявитися і такий предмет, як освіжувач повітря. Він може бути збудником алергічних реакцій і навіть астми.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100