13.03.2012 21:02   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Грип найчастіше "схоплюють" діти і хворі на цукровий діабет - Т. Бахтеєва

Грип найчастіше "схоплюють" діти і хворі на цукровий діабет - Т. Бахтеєва

КИЇВ. 13 березня. АМН. До групи ризику по захворюванню на грип входять діти і люди, які страждають цукровим діабетом.

"До групи ризику належать діти у шкільних та дошкільних закладах, особи, які перебувають у місцях масових скупчень людей, ті, у кого є певні хронічні захворювання, наприклад цукровий діабет. Тобто люди, у яких ослаблений імунітет. Тому не дивлячись на те, що виглянуло сонце, і настрій весняний – варто тепло одягатися і намагатися не переохолоджуватися", - розповіла Т. Бахтеєва.

Нагадаємо, за інформацією Київської міської санепідемстанції, рівень захворюваності на ГРВІ та грип у Києві не перевищує епідеміологічний поріг.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100