14.03.2012 09:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Дієтолог: снідати потрібно продуктами із низьким глікемічним індексом

Дієтолог: снідати потрібно продуктами із низьким глікемічним індексом

КИЇВ. 14 березня. АМН. Зранку потрібно вживати продукти із "повільними вуглеводами". Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив дієтолог Владислав Сластін.

"Основний принцип здорового харчування той, що необхідно зранку зарядитися так званими «повільними вуглеводами». Це вуглеводи із середнім та низьким глікемічним індексом. Найкорисніше снідати вівсяною кашею та іншими кашами, крупа яких грубого помолу. Якщо ви не прибічник такої їжі, досить корисним може стати сніданок бутербродами, але хліб у них має бути зерновий", - розповів лікар.

Експерт додав, що зранку організм необхідно заряджати енергією для того, щоб протягом дня ми використовували цю енергію і були заряджені нею, як від акумулятора, а її забезпечують саме продукти із низьким глікемічним індексом. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100