14.03.2012 10:00   |   Коментарі
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: нестача води призводить до раку

Експерт: нестача води призводить до раку

КИЇВ. 13 березня. АМН. Нестача води в організмі призводить до утворення ракових клітин. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила експерт з якості питної води Євгенія Кривонос.

"Для формування та розвитку раку недостатньо одного канцерогену. Такі клітини можуть жити та рости тільки в кислому середовищі без кисню. Саме такі умови виникають в тих органах, куди не потрапляє вода та достатньо крові. По суті, рак – це результат стратегії виживання клітин в хімічно ворожому середовищі", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, зневоднення також може бути причиною весняної депресії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100