14.03.2012 11:00   |   Коментарі
Автор: Юліана Матусова

Стела Захарова: дитячий спорт існує у нереальних умовах

Стела Захарова: дитячий спорт існує у нереальних умовах

КИЇВ. 14 березня. АМН. Відсутність гідних приміщень - головна проблема розвитку дитячого спорту. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила олімпійська чемпіонка, президент БФ “Спорт і діти” Стела Захарова.

"На сьогодні багато дітей хочуть займатися спортивною гімнастикою, у нас іде постійний набір. Ми розвиваємо спортивну інфраструктуру, абсолютно не маючи для цього фінансування. Проблема номер один, що заважає дітям займатися спортом, це відсутність приміщення. Ми орендуємо якісь зали у школах, але вони є абсолютно неоснащеними. Там зазвичай холодно, немає світла, просто нереальні умови. Приміром, у Швеції у пересічному любительському клубі є найсучасніше обладнання, і це незважаючи на те, що зал розміщений у маленькому і непримітному районі міста", - розповіла спортсменка. 

Чемпіонка додає, що особисто вона зробить все, для того, щоб мати високооснащену тренувальну базу, де змогли б якісно займатися майбутні чемпіони.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100