14.03.2012 12:00   |   Коментарі
Автор: Наталя Казакова

Кращої профілактики грипу, ніж вакцинація не існує – Т. Бахтеєва

Кращої профілактики грипу, ніж вакцинація не існує – Т. Бахтеєва

КИЇВ. 14 березня. АМН. Кращої профілактики грипу від вакцинації ще не винайшли. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

"Існує загальна профілактика – вакцинопрофілактика. Хоча щороку вірус приходить абсолютно різний і він мігрує. Це може бути і сезонний грип, може бути новий грип, тому 100% захисту бути не може. Проте у будь-якому разі кращого засобу профілактики грипу, ніж вакцинація, ще ніхто не придумав", - запевнила експерт.

Нагадаємо, імбир допоможе профілактувати грип і застуду.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100