20.01.2012 15:00   |   Коментарі
Автор: Анна Бельдій

Експерт: перед вакцинацією немає необхідності робити дитині імунограму

Експерт: перед вакцинацією немає необхідності робити дитині імунограму

КИЇВ. 19 січня. АМН. Популярний серед українських батьків аналіз імунограма зовсім не є необхідним перед вакцинацією дитину. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров'я з питань дитячої імунології Федір Лапій.

"Ті показники імунітету, які визначають у комерційних лабораторіях, не мають ніякого відношення до вакцинації. Якщо ми говоримо про шкоду вакцин для дитячого імунітету на першому році життя, то мова йде виключно про вакцину БЦЖ, яка може бути небезпечною для дітей з важкими імунодефіцитами, такими як ВІЛ-інфекція та деякі рідкісні вроджені патології, що зустрічаються приблизно в кількості одна на мільйон. Крім того, стану важкого імунодефіциту зазвичай видно і без спеціальних аналізів ", - сказав Федір Лапій.

Фахівець підкреслив, що для того, щоб отримати дозвіл на щеплення, достатньо, щоб дитину оглянув педіатр.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100