Автор: Тетяна Ганницька

В Україні щороку 7-9 дітей на тисячу народжуються із вадою серця

В Україні щороку 7-9 дітей на тисячу народжуються із вадою серця

КИЇВ.23 січня. АМН. В Україні щороку 7-9 новонароджених на тисячу мають ваду серця. Про це під час з`їзду Асоціації серцево-судинних хірургів України повідомив директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова Геннадій Книшов, передає кореспондент УНН.

“Щороку в Україні на тисячу новонароджених припадає 7-9 дітей із вродженою вадою серця”, — наголосив Г.Книшов.

Він також наголосив, що лише у 12% випадків ця патологія носить генетичну спадковість. “У 90% ваду серця у новонароджених провокує нездоровий спосіб життя вагітної, адже серце дитини формується у перші 8 тижнів в утробі матері.

Якщо у цей період жінка палить, вживає спиртне, це може призвести до проблем із серцем у майбутньої дитини”, — наголосив Г.Книшов.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100