Автор: Анна Бельдій

Іноземці не зможуть скористатися програмами сурогатного материнства в Україні

Іноземці не зможуть скористатися програмами сурогатного материнства в Україні

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Депутати прийняли в першому читанні закон про жорсткіші обмеження в сурогатному материнстві. Про це на прес-конференції заявив Валерій Зукін, віце-президент української асоціації репродуктивної медицини.

"По-перше, послугами сурогатної мами зможуть скористатися тільки одружені пари, по-друге, хоч один з батьків повинен мати генетичний зв'язок з дитиною, по-друге, сурогатна мати не повинна мати безпосередній генетичний зв'язок з дитиною, по-четверте, іноземці не зможуть скористатися послугами українських сурмам ", - розповів В. Зукін.

Фахівець підкреслив: нововведення покликані в першу чергу захистити права дитини.

Всього в Україні здійснюється 100-150 циклів сурогатного материнства в рік.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100