Автор: Анна Бельдій

У Харкові батьки безпідставно відмовляються щепити дітей проти гепатиту В

У Харкові батьки безпідставно відмовляються щепити дітей проти гепатиту В

КИЇВ. 2 березня. АМН. Іноді в пологових будинках Харкова безпідставно батьки відмовляються від щеплень. Про це у прес-центрі Харківської міської ради повідомила завідувачка епідеміологічного відділу Харківської міської СЕС Людмила Клещар, повідомили АМН у прес-службі міськради.

"Перше щеплення, з яким стикаються в пологовому будинку, - це щеплення проти туберкульозу. 133 батьків відмовилися від проведення щеплень у пологовому будинку. Але в місті Харкові не та епідемічна ситуація з туберкульозом, щоб відмовлятися від такого щеплення. Ми бачимо, що медпрацівники стараються і пропагують щеплення, але, з незрозумілих причин, деякі батьки не хочуть цього робити", - зазначила Людмила Клещар.

Вона також розповіла, що  діти, які на першому році життя отримують три щеплення проти гепатиту В, не хворіють на цю хворобу.

При цьому саме від щеплення проти гепатиту батьки відмовляються найчастіше.

"У місті на сьогодні 1689 дітей, яких слід було прищепити від гепатиту, але через відмову цього не зробили. У цілому ж імунопрофілактика в Харкові досить ефективна. У нас уже зовсім не реєструється поліомієліт, дифтерія. На жаль, серед населення існує думка про шкідливість профілактичних щеплень, хоча цифри свідчать про протилежне", - зазначила Людмила Клещар.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100