Автор: Юліана Матусова

Найбільший перинатальний центр у Луганську влетить державі "в копієчку"

Найбільший перинатальний центр у Луганську влетить державі "в копієчку"

КИЇВ. 6 березня. АМН. У Луганську на території поліклініки триває будівництво перинатального центру. Про етапи будівництва кореспонденту АМН повідомила начальник відділу інженерно-технічного нагляду Луганської ОДА Олена Стрекозова.

"Загальна вартість будівництва складає більше 65 мільйонів гривень. На монтажні роботи витрачено більше 42 мільйонів. На даний момент освоєно 7 мільйонів, котрі були виділені із коштів обласного бюджету. Перинатальний центр — це добудова до існуючого пологового відділення в обласній клінічній лікарні. Майбутня площа будівлі — більше 7 тисяч квадратних метрів. На сьогоднішній день три поверхи центру повністю готові, за попередніми даними у центрі буде 89 ліжок", - зазначила вона.

За словами експерта, закінчення будівельних робіт і відкриття центру заплановане на 1 жовтня.

Нагадаємо, що у у рамках проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства» до 2014 року планується відкрити перинатальні центри у всіх областях України, а також у Києві та Севастополі. Зокрема, в столиці вже відкрито один центр, передбачається відкриття ще двох.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100