Автор: Тетяна Ганницька

Трансжири сприяють народженню великої дитини

Трансжири сприяють народженню великої дитини

КИЇВ. 8 березня. АМН. Американські вчені провели дослідження, під час якого спостерігали за 1400 вагітними жінками. Виявилося, що у жінок майже завжди народжувалися дуже великі діти, якщо під час вагітності вона захоплювалася трансжирами, що підвищують холестерин, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Збільшення концентрації трансжирів в раціоні майбутньої мами, навіть на 1%,  призводить до збільшення розміру дитини, пояснили фахівці.

Експерти пояснили, що часто богатирське статура новонародженого робить його здоров'я більш уразливим, у таких дітей підвищений ризик виникнення діабету і захворювань серця.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100