Автор: Тетяна Ганницька

Минулої доби у Києві на світ з'явилося 103 малюків

Минулої доби у Києві на світ з'явилося 103 малюків

КИЇВ. 14 березня. АМН. Протягом минулої доби у Києві народилося 103 малюків. серед них 61 хлопчик та відповідно 42 дівчинки.  Цього разу у столиці не народилося жодної двійні чи трійні, повідомляє сайт КМДА.

Нагадаємо, протягом минулого року народжуваність у столиці зросла в 1,5 рази. Як зазначають в Держкомстаті, зростання кількості дітей в столиці пояснюється тим, що у київських клініках народжують мешканці області і приїжджі.

Держкомстат спрогнозував очікувану кількість українців на 1 січня 2012 року - 45 млн 630 тис. Минулому року населення країни було трохи більше - 45 млн 778 тис., а в 2009-му - 45 млн 963 тис.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100