09.01.2014 10:50   |   Новини компаній
Автор: Тетяна Ганницька

Харчовий гігант об'єднується з біотехнологами для створення їжі нового покоління

Харчовий гігант об'єднується з біотехнологами для створення їжі нового покоління

КИЇВ. 9 січня. АМН. Компанія Nestle уклала партнерську угоду з біотехнологічною компанією Cellular Dynamics International (CDI). Його мета - дослідження зв'язку харчування і хвороб, передає Reuters.

Відомо, що CDI буде поставляти в Інститут наук про здоров'я Nestle стовбурові клітини. Зв'язок раціону і хвороб харчовий гігант досліджує з 2011 року. За словами його представників, потреба в лікарських продуктах харчування постійно зростає, зокрема, у зв'язку зі стрімким старінням населення Землі.

До речі, в минулому лютому Nestle заявила, що збирається придбати компанію Pamlab, що виробляє подібні продукти для пацієнтів з діабетичної периферійної невропатії, деменцією, депресією і вагітністю підвищеного ризику. А до цього була викуплена частка компанії Accera, що виробляє продукти для осіб з хворобою Альцгеймера.

CDI розробляє і виробляє стовбурові клітини в промислових масштабах. Їх клітини, ймовірно, підуть на дослідження ефекту речовин із продуктів харчування та ляжуть в основу корисних напоїв і твердої їжі. Згідно з попередніми даними, Nestle цікавлять клітини мозку і печінки

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100