05.03.2014 17:45   |   Новини компаній
Автор: Тетяна Ганницька

Антидепресант прискореного дії перевіряють на людях

Антидепресант прискореного дії перевіряють на людях

КИЇВ. 5 березня. АМН. найближчим часом на ринку може з'явитися новий антидепресант - кетаминоподобный антидепресант GLYX-13 від компанії Naurex. Як повідомляє "Ремедиум", препарат отримав від американських чиновників право на прискорений розгляд заявки на схвалення. На сьогоднішній день доступні дані фази IIa клінічних досліджень.

Повідомляється, що випробування проводилися на групі пацієнтів з депресією і зниженими відповіддю на звичайні антидепресанти. З'ясувалося: новий препарат в їх випадку добре працював. Що важливо, позитивний ефект фіксувався в першу добу після прийому засобу. Зберігався він у середньому протягом тижня. Побічні ефекти були слабкими або помірними. В цілому їх можна було порівняти з ефектами плацебо-групі.

В даний момент проводиться фаза IIb (друга частина). Вона присвячена тому, як препарат буде діяти після багаторазового прийому. У першій половині поточного року вчені представлять результати досліджень. GLYX-13 впливає на рецептори до N-метил-D-аспартату, розташовані на клітинах головного мозку. Вони важливі для процесу навчання і запам'ятовування інформації. На відміну від існуючих антагоністів цих рецепторів на зразок кетаміну, GLYX-13 не має серйозних побічних ефектів, наприклад, галюцинацій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100