14.03.2014 12:22   |   Новини компаній
Автор: Тетяна Ганницька

Імунна терапія дає надію на придушення важкої астми

Імунна терапія дає надію на придушення важкої астми

КИЇВ. 14 березня. АМН. Фармацевтичний гігант GlaxoSmithKline Plc виступив із заявою: його препарат проти астми не інгаляційного типу чудово показав себе в рамках випробувань. Так, в під час першого дослідження було доведено, що меполизумаб значно зменшував частоту загострень у пацієнтів з тяжкою еозинофільної астмою порівняно з плацебо, передає Reuters.

Другий експеримент підтвердив: пацієнти, що приймали меполізумаб, використовували зменшення дози оральних кортикостероїдів для контролю астми. Повідомляється, що створене GlaxoSmithKline Plc лікарський засіб вводиться внутрішньовенно або за допомогою підшкірних ін'єкцій кожні чотири тижні (такий режим використовувався в першому випробуванні).

А в другому випробуванні застосовувався тільки метод підшкірних ін'єкцій. Відомо, що до кінця року фармгігант збирається подати заявку на офіційне схвалення засобу. Меполізумаб являє собою моноклональне антитіло. Моноклональне антитіло - це антитіло, вироблене імунними клітинами, які належать до однієї клітини. Можна отримати моноклональні антитіла проти майже будь-якого природного антигену (білків, наприклад), яке антитіло буде вибірково зв'язувати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100