15.08.2018 15:42   |   Новини компаній

Apple працює над створенням "чіпа здоров'я"

Apple працює над створенням "чіпа здоров'я"

КИЇВ. 15 серпня. АМН. Корпорація Apple працює над створенням спеціалізованого процесора, який може зчитувати інформацію про здоров'я людини. Про це повідомляє CNBC з посиланням на дані про вакансії компанії.

1 серпня компанія оголосила про пошук інженера "для розробки датчиків здоров'я, гарного самопочуття і фітнесу". Згідно з червневим списком вакансій, стає ясно, що компанія сподівається продовжити роботу з оптичними датчиками, які зокрема, вбудовані в годинники Apple, і можуть вимірювати частоту серцевих скорочень.

10 липня компанія публікувала оголошення про найм архітектора ASIC для нових датчиків і сенсорних систем для майбутніх продуктів Apple.

Відзначається, що створенням призначених для користувачыв чіпів Apple підвищить продуктивність свого обладнання, розширить його функціонал, а також захистить свою інтелектуальну власність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100