20.08.2018 16:02   |   Новини компаній

Розумний бюстгальтер допоможе діагностувати рак грудей

Розумний бюстгальтер допоможе діагностувати рак грудей

КИЇВ. 20 серпня. АМН. Мексиканська компанія Higia Technologies розробила бюстгальтер EVA для діагностики молочної залози на ранніх стадіях. Про це пише TechCrunch.

Щорічно рак грудей виявляють у 1,7 мільйона жінок у всьому світі, однак через недосконалість сучасних методів діагностики нерідко це відбувається занадто пізно, коли шанси на одужання знижуються до 25% (в порівнянні з 98% на ранніх стадіях). Щоб виправити цю ситуацію, мексиканська компанія Higia Technologies розробила біосенсорні вкладиші для бюстгальтера, які використовують термічне зондування і штучний інтелект для виявлення аномальних температур в грудях, які можуть бути пов'язані з ростом ракової пухлини.

Щоб провести самостійне обстеження, потрібно вставити вкладиші EVA, які бувають стандартних розмірів від A до D, в спортивний бюстгальтер, запустити спеціальний мобільний додаток і почекати 60 хвилин. Після закінчення скринінгу результати з'являться в додатку. Якщо буде виявлено щось підозріле, користувачці побачить рекомендацію звернутися до лікаря і пройти додаткову діагностику.

У Мексиці розумний бюстгальтер пройшов клінічні випробування і продемонстрував, що виявляє ракові пухлини з точністю 87,9%. У Мексиці вже продано понад 5000 пристроїв. Наступною країною, де з'явиться EVA, може стати США. Зараз виробники працюють над тим, щоб отримати дозвіл від Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100