23.08.2018 17:41   |   Новини компаній

Суд підтвердив мільярдний штраф для Johnson & Johnson за азбест в присипці

Суд підтвердив мільярдний штраф для Johnson & Johnson за азбест в присипці

КИЇВ. 23 серпня. АМН. Суд в Міссурі підтвердив рішення присяжних про виплату 4,69 млрд доларів постраждалим жінкам через азбесту в продукції Johnson&Johnson, зокрема, в дитячій присипці. Про це йдеться в рішенні суду міста Сент-Луїс, передає Reuters.

Компанія J&J заявила, що продовжуватиме подавати апеляції. Крім того, виробник заперечує всі звинувачення і стверджує, що дитяча присипка компанії безпечна.

З 22 жінок, які подали позов проти компанії, шість померли. Як вважають позивачі, наявність азбесту в дитячій присипці була причиною онкологічних захворювань. Крім того, вони звинувачують компанію в тому, що вона не попереджала користувачів своєї продукції, що та може викликати рак яєчників.

В середині липня присяжні вирішили, що J&J повинна виплатити 550 млн доларів компенсації матеріального збитку і понад 4 млрд доларів за моральну шкоду. Тоді в компанії сказали, що подадуть апеляцію на дане рішення.

В Johnson&Johnson заявили, що докази у цій справі були «перевантажені забобонами». Адвокат позивачів зазначив, що компанія знала про те, що її продукція була забруднена азбестом, але не повідомила про це громадськості, а сфабрикувала тести, щоб приховати його наявність.

Раніше Johnson&Johnson вже програла декілька процесів у справі про наявність шкідливих речовин в своєму тальку. Так, в серпні 2017 року Верховний суд Лос-Анджелеса зобов'язав компанію виплатити жінці, яка стверджувала, що захворіла на рак після використання продукції компанії, 417 млн ​​доларів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100