17.09.2018 18:22   |   Новини компаній

У США керівництво фармкомпанії вважає виправданим підвищення цін на антибіотики на 400%

У США керівництво фармкомпанії вважає виправданим підвищення цін на антибіотики на 400%

КИЇВ. 17 вересня. АМН. За словами керівника Nostrum Laboratories, будь-яка компанія має моральне право продавати свій продукт за найвищою ціною, а завдання бізнесу полягає в тому, щоб робити гроші будь-яким способом.

Виконавчий директор невеликої фармацевтичної компанії з Міссурі Nostrum Laboratories Нірмал Мулай виступив на захист підвищення ціни на ін'єкційний антибіотик nitrofurantoin на 400% - з 474,75 дол. до +2392 дол. за флакон.

За його словами, будь-яка компанія має моральне право продавати свій продукт за найвищою ціною.
Він також підтримав колишнього керівника компанії Turing Pharmaceuticals Мартіна Шкрелі, що підвищив ціну на препарат Daraprim більш ніж на 5000% - з 13,50 дол. до 750 дол. За таблетку.
Nitrofurantoin застосовується для лікування інфекцій сечового міхура. Препарат включено до переліку життєво необхідних препаратів ВООЗ.

За словами керівника Nostrum, компанія підняла ціну на препарат у відповідь на аналогічний крок свого конкурента - компанії Casper Pharma, яка недавно підвищила ціну на оригінальний препарат Furadantin на 182% - до 2800 дол. За флакон.

Нірмал Мулай заявив, що у споживачів є тільки один вибір - оригінальний препарат за вищою ціною.
"Це капіталістична економіка. Якщо ти не вмієш робити гроші, ти йдеш з бізнесу", - зазначив директор Nostrum.

Керівник FDA Скотт Готтліб дуже жорстко відреагував на заяву Нирмала Мулая. Він обіцяв і далі боротися з тими виробниками, які не враховують потреби суспільства, а думають лише про власну вигоду.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100