25.09.2018 11:29   |   Новини компаній

Завтра в Києві розпочнеться з’їзд хірургів України

Завтра в Києві розпочнеться з’їзд хірургів України

КИЇВ. 25 вересня. АМН. 26 вересня в Києві розпочне роботу XXIV з’їзд хірургів України, присвячений 100-річчю з дня народження академіка О. О. Шалімова. Про це повідомляє сайт Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова.

Пленарні та секційні засідання будуть відбуватися у Міжнародному конгрес–холі «Український дім» з 26 по 28 вересня 2018 р. Під час роботи з’їзду буде проходити виставка медичного обладнання, інструментарію та лікарських засобів вітчизняних та зарубіжних виробників.

«Сподіваємося, що з’їзд надасть можливість тісного наукового спілкування, професійного росту та соціальної взаємодії всіх його учасників. Три дні інтенсивної роботи передбачають оригінальні доповіді та повідомлення на пленарних й секційних засіданнях, сателітних симпозіумах, майстеркласах, а також неофіційні дискусії з колегами. Протягом цих днів спілкування делегатів і гостей конгресу обіцяє бути інформативним і цікавим», - розповів Голова Правління ВГО "Асоціація хірургів України", Директор ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантологи ім. О.О. Шалімова» НАМH України, чл.-кор. НАМН України, доктор медичних наук, професор Олександр Усенко.

Під час зїзду обговорюватимуться зокрема такі теми, як досвід в наданні хірургічної допомоги пораненим та постраждалим під час бойових; сучасний стан кардіохірургії в Україні; стан та перспективи розвитку органної трансплантації, сучасні підходи до хірургічного лікування раку товстої кишки; сучасна ендокринна хірургія.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100