03.10.2018 11:30   |   Новини компаній

Литовська Biotechpharma має намір створити прототип технології виробництва інсуліну за 37 млн. євро

Литовська Biotechpharma має намір створити прототип технології виробництва інсуліну за 37 млн. євро

КИЇВ. 3 жовтня. АМН. Литовська компанія наукових досліджень в сфері природничих наук і генної інженерії Biotechpharma планує проект на суму в 37 млн. євро - створення прототипу технології виробництва довготривалого інсуліну, повідомляє LETA.

Biotechpharma планує створення сучасної інфраструктури наукових досліджень мікробіотіков і експериментального розвитку, в якій можна буде досліджувати, створювати і розвивати технології виробництва мікробіотіческой продуктів. Разом з партнером - центром інноватівной медицини Inovatyvios medicinos centras компанія спробує створити прототип технології виробництва біологічно східного аналога інсуліну тривалої дії.

Для реалізації проекту компанія подала заявку на отримання допомоги Євросоюзу, інвестиція ЄС в цей проект може скласти 9,6 млн. Євро.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100