12.11.2018 13:03   |   Новини компаній

У США схвалено першу систему доповнення реальності при хірургічному втручанні

У США схвалено першу систему доповнення реальності при хірургічному втручанні

КИЇВ. 12 листопада. АМН. FDA схвалило першу систему доповненої реальності Microsoft HoloLens для використання при плануванні хірургічних втручань

FDA (Food and Drug Administration) - Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, агентство Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США.

Нещодавно FDA дало дозвіл 510 (k) на використання системи доповненої реальності (Augmented reality, AR) OpenSight, першої медичної технології Microsoft HoloLens, для планування хірургічних втручань.

Згідно з даними прес-релізу компанії Novarad, що займається IT рішеннями в медицині, технологія дозволяє накладати на тіло пацієнта інтерактивні зображення в форматах 2D, 3D і 4D.

OpenSight спеціально використовує гарнітуру Microsoft HoloLens, яка дозволяє одночасно візуалізувати зображення пацієнтів в 3D і скористатися наявними можливостями доповненої реальності під час операції у фактичних пацієнтів. Цей метод допоможе скоротити час операції і поліпшити планування хірургічного втручання.

«Це перетворює технологія, яка об'єднає передопераційну візуалізацію з доповненою реальністю для підвищення точності, швидкості і безпеки медичних процедур», - сказав генеральний директор Novarad і співавтор технології OpenSight доктор Вендел Гіббі.

«Тепер можна досягти внутрішньої візуалізації без порожнинних розрізів. OpenSight допоможе зменшити число помилок під час операцій, підвищити точність виконання завдань і ефективність лікування ».

Ця технологія також дозволяє використовувати HoloLens з метою навчання: спеціальна версія програмного забезпечення доступна студентам-медикам для проведення віртуальних розтинів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100