15.02.2019 18:24   |   Новини компаній

«Johnson & Johnson» купує компанію, що спеціалізується на технологіях робототехніки

«Johnson & Johnson» купує компанію, що спеціалізується на технологіях робототехніки

КИЇВ. 14 лютого. АМН. 13 лютого 2019 г. «Johnson & Johnson» оголосила про укладення остаточної угоди про придбання компанії «Auris Health» за 3,4 млрд дол. США готівкою. Здійснення угоди дозволить корпорації роздобути цифрові інструменти для ранньої діагностики раку легенів.

Для довідки, «Auris Health» є розробником технологій робототехніки для застосування в медицині. Зокрема, компанії належить платформа, призначена для проведення діагностичних та терапевтичних процедур. Очікується, що генеральний директор і засновник «Auris Health» Фредерік Молл (Frederic Moll) приєднається до команди «Johnson & Johnson» після завершення угоди. Її закриття планується здійснити в кінці II кв. 2019 р

Слід зазначити, що «Johnson & Johnson» також належить компанія «Verb Surgical», що спеціалізується на технологіях в області роботизованою хірургії. Ця компанія була створена в наприкінці 2015 р спільно з «Verily Life Sciences», дочірньою компанією інтернет-гіганта «Alphabet» (реорганізований «Google»).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100