01.03.2012 11:13   |   Новини компаній
Автор: Анна Бельдій

Всі регіони України забезпечені російською вакциною БЦЖ

Всі регіони України забезпечені російською вакциною БЦЖ

КИЇВ. 1 березня. АМН. Всі регіони України отримали 800 000 вакцин для проведення в поліклініках та пологових будинках щеплень від туберкульозу. Таке повідомлення надійшло з прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

Поставлені в області країни вакцини були перевірені за допомогою лабораторних досліджень фахівцями МОЗ. Всі поставлені вакцини вироблені в Росії - відзначили в прес-службі міністерства.

Відомо також, що поставлене в регіони кількість вакцин на даний момент покриває половину всіх потреб в них у 2012 році. Це означає, що можна провести вакцинацію від туберкульозу всім дітям до 7 років і новонародженим згідно з календарем профщеплень.

Будуть зроблені щеплення і дітям, які не отримали їх в строк.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100