09.03.2012 19:28   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Вчені: у боротьбі з малярією можуть допомогти 3D-дослідження

Вчені: у боротьбі з малярією можуть допомогти 3D-дослідження

КИЇВ. 9 березня. АМН. Вчені з Університету Саутгемтона (Британія) стверджують, що у боротьбі з малярією можуть допомогти 3D-дослідження. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Група вчених з Німеччини і Британії вивчають як ферменти синтезують вітамін В6, який запропонований у якості основи нових ліків проти малярії. Вони повідомили, що використовують 3D-дослідження для вивчення кристалічної структури окремих білків.

"Це дослідження показало нам яким чином ці життєво важливі ферменти активізуються та виявило субстракт біосинтезу вітаміну В6, що має дати нам розуміння процесу загалом", - стверджують науковці.

Учені впевнені, що це відкриття стане відправною точкою для розробки інгибіторів, що впливатимуть на активні частини ферментів або сполуки білків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100