07.03.2012 23:02   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Гомосексуалізм, ймовірно, не має біологічного підґрунтя - вчені

Гомосексуалізм, ймовірно, не має біологічного підґрунтя - вчені

КИЇВ. 31 січня. АМН. Фахівців вважають, що сексуальність лише частково обумовлена біологічними складовими, передає Discovery News.

З точки зору біології, за сексуальність відповідає рівень гормонів на ембріональному рівні розвитку та генетичні фактори, говорить Жак Балтазар з Університету Льєжа, автор книги "Біологія гомосексуальності". Але, незважаючи на це, залишається можливість для вибору. Також не можна списувати з рахунків вплив навколишнього середовища.

Приміром, проведений в 90-х роках аналіз показав: якщо одна дитина з пари близнюків гомосексуальна, ймовірність того, що друга теж буде мати нетрадиційну орієнтацію, підвищується на 50%.

У свою чергу, психолог з Ганновера, вважає, що сексуальність - величина непостійна. Дослідження, присвячені сексуальної пластичності, кажуть: більшість людей мають стабільну орієнтацію, проте є й випадки, коли орієнтація з часом змінюється.

Оцінку ускладнює і те, що зазвичай орієнтацію аналізують по поведінці. Але факт сексуального контакту з особою тієї ж статі, не говорить про гомосексуальність. У розрахунок потрібно приймати потяг, фантазії людини, бажання. У будь-якому випадку, на думку психолога, це не може бути свідомим вибором.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100