29.02.2012 23:02   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Нічні перекуси руйнують зуби - учені

Нічні перекуси руйнують зуби - учені

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Експерти проаналізували стан здоров'я 2217 громадян. З них 173 особи (8%), виявилися любителями нічних перекусів.

Через шість років учені знову вивчили медичні показники учасників і з'ясували, що ті, хто їв ночами, втратили більше зубів, ніж інші. При цьому враховувалися також такі чинники, як куріння, вживання цукру і вуглеводів, вікові зміни.

Дослідники пояснюють, що вночі слиновиділення не таке рясне як вдень і будь-які залишки їжі затримуються в порожнині рота набагато довше.

Щоб звести збиток до мінімуму, стоматологи радять чистити зуби двічі на день фторсодержащей зубною пастою, при цьому один раз - безпосередньо перед сном. Також бажано за годину до сну нічого не вживати окрім води.

Нагадаємо, саме корисні для організму овочі, фрукти і ягоди багаті вуглеводами і органічними кислотами є шкідливими для зубів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100