08.08.2013 04:29   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Чи потрібно нам боятися штучного інтелекту?

Чи потрібно  нам боятися штучного інтелекту?

КИЇВ. 8 серпня. АМН. Писати про Штучний Інтелект (ШІ) не просто.. Існують два шляхи розвитку думок у цьому руслі: коли в центрі уваги безумовні технологічні досягнення, а зворотна сторона медалі – небезпека того, що машини досягнуть рівня розвитку людини і перевершать його, адже вони зможуть досягнуть такого рівня інтелекту шляхом самопізнання, повідомляє it-site.net.

З одного боку, я за те, щоб технології розвивалися, щоб наука та медицина йшли вперед. Але як людини, я маю право турбуватися про наслідки, до яких це розвиток може привести. Передбачається, що до 2023 року, буде створена машина, яка зможе успішно виконувати будь-які інтелектуальні завдання, які доступні людині.

Він вразить вас своїми божевільними математичними навичками, але це буде тільки через 10 років, до 2023 року. Забудьте про те, що роботи вкрадуть ваші робочі місця, вони будуть дбати про нас, коли ми станемо старими та хворими.

Всі дослідження в цьому напрямку зводяться до одного питання, як ми зможемо контролювати ІІ, коли він досягне рівня розвитку людини?

Потрібні певні гарантії, які дозволять нам відчувати себе спокійно і не думати про те, чи будемо ми потрібні машин, коли вони досягнуть нашого рівня розвитку, а, можливо, і перевершать його.. Будемо сподіватися на те, що вчені розглядають це питання з різних сторін, а не прагнуть лише зробити нове запаморочливе відкриття і забути про долі людства.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100