09.03.2012 01:05   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Шоколад вилікує від кашлю

Шоколад вилікує від кашлю

КИЇВ. 9 березня. АМН. Канадські вчені оприлюднили результати дослідження, згідно з якими, при хворому горлі і кашлі не тільки не можна утримуватися від вживання солодощів, а навпаки - необхідно їсти їх якомога більше!

Фахівці тестували групу добровольців, у яких був кашель. Половина людей, щоб позбутися недуги, вживала медичні препарати, а решта у великих кількостях їла шоколад.

Вчені отримали вражаючі результати - виявляється, смачні ліки лікують не тільки серцево-судинні захворювання і депресію, а й горло. Завдяки речовині теоброміну, що має протикашльову дію, шоколад виявився ефективнішим кодеїну, що входить до складу ліків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100