09.03.2012 00:10   |   Наука
Автор: Наталя Казакова

Брак пестощів у дитинстві призводить до ожиріння

Брак пестощів у дитинстві призводить до ожиріння

КИЇВ. 8 березня. АМН. Якщо у ранньому віці дитина має погані стосунки з матір'ю, то в підлітковому віці це загрожує ожирінням, пише Reuters. 

Такі висновки зробили співробітники Університету Огайо в результаті обстеження більше 1000 підлітків. 25% повних дітей в дитинстві страждали від дефіциту материнської ласки, а серед підлітків, що мали теплі стосунки з батьками, скаржилися на проблеми з вагою лише 13%.

У ситуації, коли мати розуміє емоційний стан дитини, немовля відчуває себе захищеним, у нього з'являються сили, необхідні для освоєння навколишнього простору.

За словами вчених, це свідчить про пряму залежність емоційного, інтелектуального розвитку дітей від контакту з матір'ю в дитинстві. Вочевидь, брак пестощів негативно впливає на мозок дитини.

Нагадаємо, що вчені довели зв'язок між ділянками мозку, що відповідають за стрес і апетитом.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100