08.03.2012 21:28   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Діабет залежить від способу життя

Діабет залежить від способу життя

КИЇВ. 8 березня. АМН. Американські вчені довели, що ризик розвитку діабету залежить від способу життя, повідомляють західні ЗМІ.

Вчені з Гарвардського університету проаналізували зв'язок між стилем життя і виникненням діабету за останні 10 років у 4833 чоловіків і жінок у віці від 65 років. Серед факторів, які бралися до уваги, були фізична активність, тютюнопаління, вживання алкоголю, харчування і вага. Виявилося, що кожен з цих факторів незалежно впливає на ризик виникнення діабету.

Результати дослідження показали, що шанси захворіти діабетом знижуються на 35% серед людей, які ведуть відносно здоровий спосіб життя. Люди, що займаються спортом і стежать за своїм харчуванням, на 46% рідше страждають цим захворюванням. Якщо ж людина веде активний спосіб життя, стежить за харчуванням, не курить і не зловживає алкоголем, шанси розвитку захворювання знижуються на 82%. За відсутності ж цих позитивних чинників, ризик захворіти збільшується на 80%.

Нагадаємо, розвиток гестаційного діабету (діабету вагітних) - одне з найбільш частих ускладнень вагітності. Воно розвивається приблизно у п'яти відсотків вагітних жінок. При цьому виді цукрового діабету організм не здатний повністю використовувати інсулін.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100