21.03.2012 04:02   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

Успішність жінки спричиняє агресію – вчені

Успішність жінки спричиняє агресію – вчені

КИЇВ. 12 березня. АМН. Успіхи в кар'єрі роблять жінок агресивними. Такого висновку дійшли німецькі дослідники Лейпцігського університету, пишуть західні ЗМІ.

Вчені встановили гормональну причину неконтрольованої агресії у жінок. З одного боку, жінки переживають стрес, досягаючи успіхів на роботі. З іншого боку, на фоні перемог збільшується рівень адреналіну в крові, що може призвести до нестримної агресивності.

Можливе й інше пояснення гормональної теорії агресивності успішних дам. За словами науковців, брак гормонів задоволення змушує їх шукати інші способи насолоди, наприклад, агресію до оточуючих.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100