09.03.2012 02:07   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

Прийом мультивітамінів не дає очікуваного результату

Прийом мультивітамінів не дає очікуваного результату

КИЇВ. 9 березня. АМН.Прийом мультивітамінів не допомагає від захворювань. Такі результати досліджень опублікували медики з клініки Святого Георгія в Лондоні, пишуть західні ЗМІ.

Вчені протягом шести років спостерігали за станом здоров'я 8 тис. людей. Частина добровольців приймала мультивітаміни, інші - плацебо.

Виявилося, що ймовірність захворіти тими чи іншими недугами в обох групах однакова. Загальні показники самопочуття, настрою та енергетики людей в обох групах також не відрізнялися.

Дослідники зазначають, що приймаючи мультивітамінні таблетки, люди розраховують з їх допомогою знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера, інфаркту або раку, але масштабні дослідження чітко показали: такий метод є неефективним.

Нагадаємо, що частіше за все, мультивітаміни починають приймати у період сезонних хвороб.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100