15.04.2014 20:03   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Google запатентував мікрокамери, вбудовані в контактні лінзи

Google запатентував мікрокамери, вбудовані в контактні лінзи

КИЇВ. 15 квітня. АМН. Компанія Google запатентувала один з найбільш революційних гаджетів сучасності - контактну лінзу з вбудованим фотомодулем, передає ТСН.

смарт-лінза концепт
Відповідно до змісту патенту, в контактній лінзі знаходяться мікрокамери, здатні ввести зйомку з очей користувача в прямому сенсі слова. Судячи з опису, в лінзі буде відразу три мікрокамери, зображення з яких буде підсумовуватися і передаватися на більш звичний гаджет. Управління лінзами буде здійснюватися за допомогою складної системи розпізнавання моргання, зручність якої вже викликало низку запитань у експертів. Аналітики також припускають подальшу роботу Google в цьому напрямку і розглядають ці контактні лінзи як наступний етап розвитку Google Glass.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100