19.09.2018 13:00   |   Наука

Вчені випробовують вакцину від анорексії

Вчені випробовують вакцину від анорексії

КИЇВ. 19 вересня. АМН. Вчені з Інституту медичних досліджень Сенфорд - Бернем - Пребіс (SBP) встановили, що до розвитку важких порушень в органах травлення призводить запальний процес, вилікувати який можна практично на будь-якій стадії, пише Discover.

Дослідники з'ясували, що запалення кишечника викликають два ключових елементи - ген RNF5 і білок S100A8, від правильного синтезу якого і рівня вмісту в організмі безпосередньо залежить "порядок" в мікрофлорі кишечника.

За допомогою генетичних експериментів вчені з'ясували, що порушення функціоналу окремих генів безпосередньо зачіпає механізм підтримки білка S100A8 на оптимальному рівні. Збої в цих процесах, за словами генетиків, призводять до порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і викликають відторгнення їжі організмом, що може призводити до тяжких наслідків, включаючи втрату 75% маси тіла. В даний момент вчені створюють експериментальний препарат на основі особливих антитіл. Нові ліки вже довели свою ефективність на мишах: препарат сприяє зниженню рівня запалення в кишечнику і нормалізує біологічні процеси в організмі. У найближчі місяці дослідники можуть приступити до клінічних випробувань "вакцини від анорексії" на людях.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100