25.09.2018 19:51   |   Наука

До 2060 року пацієнтів з хворобою Альцгеймера стане втричі більше

До 2060 року пацієнтів з хворобою Альцгеймера стане втричі більше

КИЇВ. 25 вересня. АМН.  Деменція прогресує і кількість пацієнтів з таким діагнозом неухильно зростає. Американські фахівці провели дослідження і з'ясували, що загальносвітова ситуація з хворобою Альцгеймера в 2006 році становила близько 26,6 млн пацієнтів. До 2060 року, згідно з останніми даними, від даного захворювання будуть страждати 14 мільйонів американців, а це значить, що цей показник стане втричі більше, ніж зараз.

На даний момент немає ефективних ліків від цього захворювання і лише загальні рекомендації, але лікарі і вчені продовжують пошуки вирішення проблеми, так як кількість пацієнтів з таким діагнозом неухильно зростає. Розвиток хвороби Альцгеймера пов'язано з виробленням бета-амілоїд, але при взаємодії з ними вчені не змогла домогтися необхідних результатів. Виявилося, що при зовнішньому втручанні вони починають розвиватися ще активніше.

«Ми виявили механізм зворотного зв'язку, завдяки якому бета-амілоїд запускають своє подальше вироблення, - говорить провідний автор дослідження Крістіна Елліотт. - Це важливий крок на шляху до розуміння хвороби. Нові цифри говорять про важливість ранньої терапії».

Втім, є кілька рекомендацій, які дозволяти хоча б продовжити перебіг хвороби і довше залишатися при здоровому глузді. Експерти радять людям, схильним до порушень когнітивної функції мозку або деменції більше рухатися, повноцінно харчуватися, але виключити з раціону червоне м'ясо, необхідно постійно проводити тренування для мозку, в тому числі уваги і пам'яті, а також варто підтримувати соціальні контакти і більше спілкуватися, так як це постійна активна розумова діяльність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100