12.03.2012 08:03   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

Азіати здоровіші завдяки зеленому чаю

Азіати здоровіші завдяки зеленому чаю

КИЇВ. 12 березня. АМН. Азіати, не дивлячись на те, що більшість з них палить, рідше за інші нації хворіють серцево-судинними хворобами та раком. Американські вчені зі Школи медицини Єлю опублікували огляд, присвячений корисним властивостям зеленого чаю, повідомляють західні ЗМІ.

За однією з теорій, антиоксидант епігаллокатехін галат (ЕГКГ), що міститься в зеленому чаї, запобігає окисленню ліпопротеїдів низької щільності, що грає важливу роль в патогенезі атеросклерозу. Крім того, ЕГКГ зменшує агрегацію тромбоцитів, регулює рівень ліпідів і сприяє проліферації і переміщенню гладком'язових клітин. Всі ці фактори перешкоджають розвитку серцево-судинних захворювань.

За іншими даними, ЕГКГ запобігає зростанню деяких пухлин, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, засвоєння алкоголю, роботу нирок, печінки та підшлункової залози, захищає шкіру та очі, допомагає при артриті. Напій використовують для лікування і профілактики алергії, діабету, вірусних і бактеріальних інфекцій, карієсу, хвороб із запальним компонентом, поліпшення стану психічної і нервової систем.

Нагадаємо, зелений чай ефективний при боротьбі з ожирінням та позитивно впливає на сексуальну активність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100