29.02.2012 19:23   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

Майже 50% жінок не подобаються собі без макіяжу

Майже 50% жінок не подобаються собі без макіяжу

КИЇВ. 29 лютого. АМН. Майже 50% жінок незадоволені тим, як виглядає їхній особа без макіяжу. Таке дослідження провели американські фахівці, The Daily Mail.

Особа без макіяжу в їхньому уявленні пов'язувалася з непривабливістю і багато жінок просто відмовлялися сприймати себе без "бойового розфарбування". З 1292 опитаних 44% заявили, що погано оцінюють себе, якщо не нафарбовані. Більш того, з них 16% впевнені: вони непривабливі без косметики. 14% відчували себе "роздягненими" і ще 14% соромилися виходити на вулицю не нафарбованими.

Чверть опитаних почала застосовувати косметичні продукти у віці 13 років і молодше.

На думку експертів, результати говорять про нездорове ставлення до косметики в суспільстві. Подібна поведінка може стати першим кроком до більш серйозних проблем, включаючи харчові розлади. Експерти вважають, що для сучасних жінок косметика стала засобом самозахисту, що приховує невдоволення собою і низьку самооцінку.

Нагадаємо, складено список найбільш привабливих жінок і чоловіків. Перші позиції рейтингу зайняли киянки і стокгольмци.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100