01.03.2012 01:34   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Імпотенцію лікуватимуть отруйні павуки

Імпотенцію лікуватимуть отруйні павуки

КИЇВ. 1 березня. АМН. Вчені знайшли можливість лікування еректильної дисфункції за допомогою отрути брaзільскіх мандрівних павуків Phoneutria nigriventer, укус яких украй болісно і може привести до смерті, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Спочатку увагу вчених зацікавило повідомлення про те, що наслідки дії отрути можуть виражатися у тривалій та болючій ерекції. Також були повідомлення про те, що y жертв укусів паукa Phoneutria nigriventer значно підвищувалася якість їхнього сексуального життя.
Фахівці провели дослідження, яке тривало протягом двох років. У результаті вони з'ясували, що даний ефект може бути викликаний отрутою членистоногого, що містить токсин Tx2-6. Досліди на тваринах підтвердили це.

Зараз фахівці Медичного Коледжу Джорджії продовжують вивчати властивості Tx2-6. За результатами їх pоботи, буде прийнято рішення про доцільність застосування токсину павуків у медицині. Дослідники вважають, що при використанні в кoмбінaції з існуючими нині прeпaратами, Tx2-6 може значно підвищити ефективність медикаментозного лікування імпотенції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100