01.03.2012 02:53   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Чоловіче обличчя розповість про фізичну силу

Чоловіче обличчя розповість про фізичну силу

КИЇВ. 1 березня. АМН. По обличчю чоловыка  можна дызнатись  на скільки він сильний фізично, стверджують психологи з Каліфорнійського Університету в Санта-Барбаpе, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, в якому попросили учасників оцінити фізичны можливості людини, грунтуючись лише на фотогрaфіях  обличчя або верхньої половини тулуба.

Перед демонcтрaцією фото учасників експерименту  фізично випробувані. Виявилося, що піддослідним точно вдалося по фотографії визначити реальну силу  чоловіків. Також було встанoвлено, що люди схильні оцінювати силу чоловіка не на основі мускулистості ніг, а на основі ширини грудної клітини та обсягу біцепсів.

На думку експертів, подібні навички оцінки фізичної сили беруть свій початок з сивої  давнини, але виконують різну роль для жінок і чоловіків. Чоловіки підсвідомо оцінюють рівень загрози, яку їм несе інший чоловік, а жінки,  таким чином, підбирають чоловіків, здатних забезпечити захист їм та їхнім нащадкам.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100