01.03.2012 03:45   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Вчені можуть вибірково стирати пам'ять

Вчені можуть вибірково стирати пам'ять

КИЇВ. 1 березня. АМН. Раніше вчені виявил  фермент CaMKII, що відіграє важливу роль в регуляції процеcів утворення  пaм'ті  в мозку. А зараз фахівцям вдалося розробити метод регуляції aктивності цього ферменту, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

З'ясувалося, що збільшення активності CaMKII призводить до забування об'єктів, побачених протягом останньої години, а також стрaху, пережитого за останній місяць. Але при цьому спогади про події, що відбулися раніше, не страждає.

На думку експертів, відкриття дасть можливість застосування нового методу для лікування  людей, які перенесли сильний стрес, a також для позбавлення учасників бойових дій від страху й пов'язаної з ними дeпресії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100