01.03.2012 08:37   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Назальний спрей лікуватиме остеопороз

Назальний спрей лікуватиме остеопороз

КИЇВ. 1 березня. АМН. Британські дослідники з Ноттінгемського університету разом з фахівцями компанії Critical Pharmaceuticals розробляють наноспрей, що  дозволяє лікувати остеопороз, повідомляє ВВС.

На сьогоднішній день,  для лікування людей, що страждають низькою щільністю кісткової тканини, використовують різні препарати - гормональну терапію, біофосфонати тощо. Одним з найбільш ефективних медики вважають препарат терипаратид, що поліпшує насичення кісток мінералами, що дозволяє знизити ризик переломів. Препарат призначається у вигляді ін'єкцій або спрея, але він не дозволяє максимально знижувати ризик переломів.

Експерти розробили спрей, який підтримує оптимальний рівень препаратів, які використовуються для лікування остеопорозу, що повинно привести до більш високої їх ефективності, стверджують вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100