01.03.2012 22:02   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

iPhone попереджатиме рак

iPhone попереджатиме рак

КИЇВ. 1 березня. АМН. Дізнатися свій особистий ризик розвитку раку шкіри та інших шкірних захворювань тепер легко за допомогою програми для iPhone "Know Your Own Skin", повідомляють західні ЗМІ.

Безкоштовна програма розповідає користувачеві, як стежити за станом шкіри, щоб виявити підозрілі зміни на початковому етапі і відразу відвідати лікаря.

Тобто, програма являє собою поєднання інструкцій, інтерактивного фотобанку і "нагадування". На цю програму, в першу чергу, розраховують австралійські медики. Не секрет, що у жителів Австралії ризик розвитку раку шкіри особливо високий через захоплення соляріями в минулому і постійного впливу сонячного світла. А, згідно зі статистикою, дві третини австралійців у віці 40 років і старше не відвідують регулярно лікаря для перевірок.

Нагадаємо, люди, які регулярно використовують iPad або інші планшетні комп'ютери, піддають себе ризику хронічних м'язових болів, попереджають експерти.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100