01.03.2012 23:02   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Вчені: фолк-музика майже така ж корисна, як і класика

Вчені: фолк-музика майже така ж корисна, як і класика

КИЇВ. 1 березня. АМН. Британські вчені стверджують, що фолк-музика майже настільки ж корисна для мозку, як класика. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Науковці провели дослідження, в ході якого визначали вплив на головний мозок людини різних видів музики, починаючи з класичної академічної й закінчуючи хеві-металом. Не секрет, що найпозитивніше на організм загалом впливає класична музика. На другому ж місці, стверджують вчені, знаходиться фолк-музика, слухаючи яку, мозок розслаблюється та оптимізує свою діяльність. Найгірше мозком сприймається хеві-метал та інші види металу.

Як повідомляв АМН, експерти стверджують, що дискотечна музика може викликати шизофренію у людського плоду.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100