02.03.2012 09:29   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Сором'язливі люди менше живуть – вчені

Сором'язливі люди менше живуть – вчені

КИЇВ. 2 березня. АМН. Британські вчені стверджують, що соромливі люди живуть менше за інших і більше хворіють на серцево-судинні захворювання. Про це повідомляють західні ЗМІ.

В результаті комплексного дослідження, проведеного британськими вченими у 2010-2011 роках, аони виявили, що сором’язливі люди живуть, в середньому, на 4,5 роки менше, ніж інші. Це пов’язано з тим, що вони на 22% частіше хворіють на серцево-судинні захворювання. Вчені стверджують, що усьому виною стрес, який сором’язливі люди відчувають значно частіше за інших.

Як повідомляв АМН, американська психіатрична асоціація хоче віднести сором'язливість ексцентричну поведінку і переживання після важкої утрати до психічних захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100